הצעת מועמדים לתכנית העמיתים

מי הם עמיתי אשוקה?  

עמיתי אשוקה הם אנשי חזון המחוברים לקרקע, המחוייבים באופן מוחלט להוצאתו לפועל של רעיון חדש וחשוב. הם מציעים חשיבה מחודשת על בעיה חברתית כמו גם תובנות ודרך ביצוע לגבי הפתרון הדרוש. הם 'משחררים סתימות' בירוקרטיות ויוצרים אפשרויות חדשות עבור אנשים אחרים שיכולים להיות מחוללי שינוי. הם דוחפים קדימה את הרעיון שלהם תוך שימוש ביצירתיות וביכולת יזמית עד שהרעיון מאומץ, גם אחרי שנים של עבודה, ומביא לשינוי בדפוסי הפעילות המקובלים.

הצוותים של אשוקה משתמשים במדד קריטריונים אחיד על מנת לבדוק את מידת ההתאמה של מועמד לתכנית העמיתים. תוך התבוננות מזווית ארצית ובינלאומית, התהליך שלנו בודק את ההיסטוריה היזמית של המועמד, את נביטתו של הרעיון ואת הסבירות להשפעה רחבת היקף.

אנחנו פוגשים מועמדים בשתי דרכים עיקריות: מחפשים אותם בעצמנו במקומות ותחומים המשוועים לשינוי, ובעזרת הקהילה שלנו – בעזרתך! – הממליצים ומסבים את תשומת ליבנו ליזמים חברתיים שהנתיב של אשוקה יכול להשתלב עם עבודתם.

עמיתת אשוקה ג'רו בילימוריה מהודו יושבת עם חברה

 

עזרו לנו למצוא יזמים חברתיים: במידה שאתם מעוניינים להציע יזם חברתי כמועמד לתכנית העמיתים שלנו, נשמח לקבל כל מידע על אדם שעבודתו מחוללת שינוי חברתי מערכתי. תוכלו לעשות זאת על ידי שליחת מייל למתאם תכנית העמיתים שלנו, בכתובת eperry@ashoka.org

 

אנא קראו את חמשת הקריטריונים לבחירה, כדי לוודא שהמועמד מתאים לדרך בה אנחנו מגדירים יזם חברתי מוביל
.

 מעוניינים להציע מועמד לתכנית במקומות אחרים בעולם? היכנסו לדף הבא.

אנשי אשוקה יודעים שאינם יכולים למצוא ברחבי העולם מנהיגי יזמות חברתית לבדם. הממליצים על עמיתים לתוכניות שלנו מאפשרים לאשוקה להנות מזרימה תמידית של מועמדים מבטיחים, וגם מעניקים לנו זווית ראייה יקרת ערך על החידושים במגזר השלישי. אנו מודים לך מראש.