תוצאות בשטח

כבר 30 שנה ארגון אשוקה מסייע ליצירת שינוי בחייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם, דרך עבודתם של העמיתים, התכניות, והצוות של הארגון. המספר של אלו שזכו לקבל עזרה הוא גדול מאוד, אך עיקר גאוותנו הוא באופי ההשפעה של העמיתים שלנו, דרך השינויים המערכתיים שיצרו: שינויים של תפיסות חברתיות, עידוד דפוסי התנהגות חדשים, ויצירת מהפכות בתחומים שלמים.

מדדים של אפקטיביות

מתודולוגיה

מדידת השינוי החברתי

לעמוד מתוך האתר העולמי המציג (באנגלית) מסמכים אודות תוצאות והשפעה

 

כמה סיפורי הצלחה מהעולם - לקריאת הפרופיל השלם לחצו על התמונה:

 

פאביו רוזה עזר לקצץ בעלויות ייצור התשתיות לאנרגיה חשמלית באזורי הספר של ברזיל בהיקף של בין - 70% ל -80% והביא חשמל לבתיהם של יותר ממיליון אנשים. התפיסה החדשנית של פאביו מיושמת כיום ב-23 מדינות ברחבי העולם.

 

 

 

ג'רו בילימוריה, בעזרת הקו לילד, יצרה אפשרות דרכה ניתן סיוע ישיר ליותר מ-26,000 ילדי רחוב במומבאי. הקו לילד קיבל יותר משני מליון פניות מאז היווסדו והופץ ל-38 ערים ברחבי הודו.

 

 

 

 

ג'י-בי שראם, באמצעות תכנית הייעוץ האסטרטגי בשלבי הרישום של "פסגת הקולג", יצר הזדמנויות קבלה ללימודים גבוהים עבור 10,000 תלמידי בתי ספר מרקע סוציו-אקונומי נמוך. פסגת הקולג' שולחת 76% ממשתתפיה ללימודים גבוהים, כמעט כפול מהממוצע הכללי אצל נוער כזה בארצות הברית, העומד על 46%.

 

 

 

 

 פול רייס, עם ארגון טרנספייר ארה"ב, יצר רווח של 54 מליון דולר עבור חוואים במשקים קטנים בעזרת המודל של "מסחר הוגן". טראנספייר יצר מערך ביקורת המקיף את כל תעשיות הקפה, התה והקקאו ומעניק רישיון ל-300 חברות המשתמשות בתו התקן שלו על מוצריהן ביותר מ-25,000 אתרים ברחבי ארה"ב.