חדשות

יוני 30, 2011
The New York Times

מאמר מרגש של דיוויד בורנשטיין, מחבר הספר "איך לשנות את העולם", על חברת Specialisterne (המומחים) הדנית שהוקמה ע"י עמית אשוקה, Thorkil Sonne. החברה פותחת אפשרויות תעסוקה חדשות בפני אנשים עם תסמונת אספרגר או עם אוטיזם, שמאפשר תפקוד ברמה גבוהה.

יוני 20, 2011
קול ישראל

ניר צוק, מנכ"ל אשוֹקה ישראל, מתראיין לתוכנית "השעה הבינלאומית" בקול ישראל בהנחיית אורן נהרי על יזמות חברתית, ארגון אשוֹקה ואירוע ההשקה של אשוֹקה בישראל.

מאי 18, 2011
עמותת נובה

מחקר המיפוי "יזמות חברתית בישראל" נכתב ע"י עמותת נובה בסיועה של יד הנדיב.

מרץ 24, 2011
כלכליסט

מנכ"ל אשוקה ישראל, ניר צוק, על עתיד העסקים החברתיים בישראל.

נובמבר 8, 2010
The New York Times

עמיתת אשוקה מרי גורדון, שתתארח בהשקת אשוקה בישראל, מפעילה תוכנית אמפתיה ייחודית לילדים, שמשלבת תצפית בהתפתחות תינוק.

גם תחום היזמות החברתית שהוגדר לראשונה על ידי ארגון אשוקה לפני 30 שנה זכה סוף סוף לקבל מדריך for dummies משלו. סדרת המדריכים הזו מוכרת ומפורסמת בעולם, ועתה גם היזמות החברתית זוכה לכבוד הראוי לה. וכעת, מי ירים את הכפפה ויתרגם לעברית את הספר?

Dowser.org

להלן קישור למאמר מעניין באתר המומלץ DOWSER.ORG שעורך העיתונאי והסופר האמריקני דייויד בורנשטיין, שכתב בין השאר גם את הספר "איך לשנות את העולם" הסוקר את תולדותיו של ארגון אשוקה.
המאמר עוסק במאמצי השיקום של האיטי בעקבות רעש האדמה, וסוקר את ההשלכות הכלכליות של הסיוע ההומנארי שזכתה לו המדינה אחרי האסון שפקד אותה: נשאלת השאלה, האם משאבים וכסף צריכים להיות מופנים לטובת שיפור מיידי של תנאי החיים...